„Z książką mi do twarzy” – konkurs z okazji Narodowego Czytania

Dodane 5 września 2022

Z okazji Narodowego Czytania 2022  serdecznie zapraszamy uczniów klas VI- VIII szkół podstawowych oraz klas I-IV szkół ponadpodstawowych z powiatu sępoleńskiego do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Z książką mi do twarzy”. 

Jego celem jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, oraz promowanie twórczości Adama Mickiewicza. Zadaniem uczestników jest wykonanie jednego zdjęcia przedstawiającego minimum jedną osobę czytającą Ballady i romanse Adama Mickiewicza. Fotografię dostarczyć należy w wersji elektronicznej (zapisaną w formie JPG) e-mailem na adres dziecieca@biblioteka-sepolno.pl lub osobiście w sępoleńskiej bibliotece. Do pracy należy dołączyć informacje zawierające nazwę konkursu, imię i nazwisko autora, telefon kontaktowy oraz wypełnioną kartę zgłoszenia do konkursu fotograficznego.

Jury powołane przez organizatora nagrodzi trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.

Prace należy składać do dnia 23 września 2022 r. do godziny 17:00 w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22. Rozdanie nagród nastąpi 30 września 2022 r.

 

Konkurs zorganizowany w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |