Wierszykarnia 2022!

Zapraszamy uczniów klas I-III oraz dzieci pięcio  i sześcioletnie do udziału  w szesnastej już edycji powiatowego konkursu recytatorskiego pt. „Wierszykarnia”.

W tym roku zadanie konkursowe polega na nagraniu recytacji wiersza, który  w prosty sposób wyjaśnia znaczenie najbardziej znanych polskich przysłów.

Każda klasa/ grupa może zgłosić do konkursu maksymalnie dwóch uczestników.  Spośród zgłoszonych nagrań  jury wybierze trzech zwycięzców w grupie dzieci przedszkolnych oraz trzech zwycięzców w kategorii klas I-III. Wręczenie dyplomów  i nagród odbędzie się 28.10.2022 r. o godzinie 15:00 w bibliotece.

Zgłoszenia dokonują opiekunowie etapów szkolnych/przedszkolnych do dnia 21.10.2022 r.  do godz. 17:00.  Filmik dostarczyć można osobiście do siedziby biblioteki – ul. Wojska Polskiego 22, lub elektronicznie: e-mail: [email protected]

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs zorganizowany w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.

Regulamin i karta zgłoszeniowa