Bibliotekarz Roku 2011 na półmetku!

Dodane 12 czerwca 2012

Miło nam poinformować, że Kapituła Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Toruniu, na posiedzeniu zwołanym dnia 30 marca 2012 r. przyznała tytuł Kujawsko-pomorskiego Bibliotekarza Roku 2011 Grażynie Kędzierskiej – Dyrektor naszej biblioteki.

Teraz nadszedł czas na kolejny – tym razem ogólnopolski etap. Zapraszamy do głosowania – każdy głos się liczy!

Konkurs na Bibliotekarza Roku, ogłoszony przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich składa się z dwóch etapów. W pierwszym wybrano Bibliotekarzy Roku w poszczególnych okręgach SBP. W posiedzeniu Kapituły naszego regionu uczestniczyli: Maria Czarnecka dyrektor GBP w Lubiczu, Beata Malczewska WiMBP w Bydgoszczy, Anna Rachut MBP we Włocławku, Elżbieta Wykrzykowska z Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu. Grażyna Kędzierska wraz z laureatami z pozostałych okręgów przeszła do etapu ogólnokrajowego.

Sukces Pani Dyrektor został uhonorowany podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 26 kwietnia nagrodą Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Waldemara Stupałkowskiego.

Drugi etap konkursu ma formę nietypową, bo poparcie dla kandydatów wyrazić można przez głosowanie internetowe od 7 maja do 20 czerwca.

Link do strony, na której można oddać swój głos

Jak głosować:

1. Link do założenia konta na stronie: https://www.sbp.pl/uzytkownik/zaloz_konto

2. Aktywuj konto wchodząc na swoją pocztę mailową, gdzie został wysłany link aktywacyjny.

3. Zaloguj się na stronie http://www.sbp.pl/

4. Wejdź na stronę głosowania i oddaj głos: http://www.sbp.pl/konkurs/zgloszenia?konkurs_id=5065#el5

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |