Ewa Chotomska w Sępólnie

Dodane 21 sierpnia 2012

Stowarzyszenie Duże Różowe Słońce zaprasza na spotkanie z Ewą Chotomską. Odbędzie się ono 28 sierpnia 2012 roku o godzinie 12:00 w czytelni dla dzieci w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Ewa Chotomska powszechnie znana jest jako ciotka Klotka z telewizyjnego Tik-Taka, w którym występowała przez siedemnaście lat, zasłynęła również jako założycielka dziecięcego zespołu Fasolki. Jej twórczości właściwie reklamować nie trzeba: wystarczy wspomnieć, że to Ewa Chotomska jest autorką książek dla dzieci oraz kilkudziesięciu piosenek, wśród których pojawiają się takie przeboje jak „Myję zęby”, „Mydło lubi zabawę” czy „Każdy ma jakiegoś bzika”. Ewa jest córką Wandy Chotomskiej – pisarki, autorki wierszy i opowiadań dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz… ich rodziców – w końcu to niepowtarzalna okazja do bezkarnego powrotu do lat dzieciństwa. Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Miasto słów: czytam dla przyjemności oraz finansowane ze środków Gminy Sępólno.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |