„Pielgrzymowaniu do Santiago de Compostela” spotkanie z Piotrem Witeckim ze Złotowskiego Korpusu Ekspedycyjnego.

Dodane 7 listopada 2012

W listopadzie mija rok od pierwszego spotkania w „Kawiarence Pod Globusem” działającej w ramach Klubu Podróżnika przy sępoleńskiej książnicy. W tym czasie gościliśmy wielu znakomitych globtroterów, którzy podzielili się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z podróży, tych bliskich i dalekich, tych długich i tych krótkich, na własną rękę i zorganizowanych. W ramach działalności klubu odbywają się prezentacje różnych krajów i kręgów kulturowych. Tutaj, przy filiżance dobrej kawy czy herbaty, można uzyskać praktycznych podpowiedzi „co, gdzie, jak i za ile…”. Klub Podróżnika to miejsce gdzie odpocząć można od codziennego zabiegania, zgiełku i pędu życia czy choćby posłuchać muzyki z różnych stron świata lub obejrzeć film.

Dnia 9 listopada 2012 r. o godz. 17:00, gościć będziemy Pana Piotra Witeckiego ze Złotowskiego Korpusu Ekspedycyjnego, który opowie o „Pielgrzymowaniu do Santiago de Compostela”- szlakiem św. Jakuba.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Klubu Podróżnika oraz osoby, które na przestrzeni roku prowadziły spotkania wiodąc nas trasą własnych podróży.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |