„Bajka ekstremalna”

Dodane 6 grudnia 2012

23 listopada 2012r. na sępoleńskim molo odbyła się premiera filmu pt. „Bajka ekstremalna”, który powstał w ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego „Piwnica wrażeń”. Aktorzy zaprosili rodziców i dziadków na własny film, oczekując z ogromną niecierpliwością na ich opinię. Podczas projekcji atmosfera była bardzo radosna, bowiem film dostarczył dzieciom jak i gościom wielu pozytywnych wrażeń. Po przywitaniu uczestników spotkania Pani Alicja Goryńska – bibliotekarka, przedstawiła działalność „Piwnicy wrażeń”.

Przed prelekcją dotyczącą filmu wystąpił Oskar Mazalon, zaśpiewał piosenkę pt. „Budzikom śmierć”. Następnie zabrał głos Marcin Berendt – reżyser filmu i opiekun grupy, który omówił pracę na planie filmowym. Jednocześnie podziękował dzieciom za współpracę i wytrwałość.

Natomiast młodzi aktorzy podzielili się swoimi wrażeniami z pracy nad filmem. Ich zdaniem: „Była to niesamowita przygoda, zabawa ale też ciężka praca! Bajka ekstremalna to historia wybranych przez nas postaci z bajek, opowiedziana na współcześnie wymyślony przez nas sposób. Z naszych pomysłów powstał scenariusz, w którym każdy miał swój udział.

Po premierze adepci sztuki aktorskiej udali się do pizzerii „VERONA” NA SMACZNĄ PIZZĘ, KTÓRĄ UFUNDOWAŁ PAN JACEK GRZEGRZÓŁKA. DZIĘKUJEMY!!!

Działalność MKF „Piwnica wrażeń”, można śledzić na blogu:

www.mkf-sepolno.blogspot.com

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |