„FUN ENGLISH” I „ANGIELSKI 123” W SĘPOLEŃSKIEJ BIBLIOTECE!

Dodane 7 stycznia 2013

Fun English to bezpłatny e-learningowy kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej. Kurs ten składa się z 99 lekcji, w których znajduje się kilkaset gier, piosenek karaoke, filmów, fotolekcji i ćwiczeń. Fun English to niewątpliwie nauka języka obcego przez zabawę. Dzieci korzystają z niego samodzielnie lecz gdy napotkają trudność mogą poprosić o pomoc w wyjaśnieniu zadania bibliotekarza. Każdy uczestnik kursu otrzymuje kartę, na której zaznacza numer wykonanej lekcji przez co sam decyduje ile materiału chce przerobić w danym czasie. Dodatkową atrakcją dla dziecka jest certyfikat, który otrzymuje po wykonaniu wszystkich zadań!

Natomiast uczniów gimnazjum zapraszamy do skorzystania z kursu „Angielski 123”, który to przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się języka angielskiego lub znają jego podstawy. Składa się z czterech poziomów (I i II przeznaczony jest dla osób początkujących, III i IV – dla średniozaawansowanych) podzielonych na 22 lekcje. Zawiera on ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty.

„FunEnglish” jak i „Angielski 123” to kursy, z których mogą skorzystać wszyscy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w godzinach otwarcia biblioteki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Oddziału dla dzieci w Bibliotece im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged |