Śpiewająca biblioteka

Dodane 18 lutego 2013

Miło nam jest poinformować Państwa, że w miesiącach luty-czerwiec 2013 r. będziemy realizować projekt pn. „Śpiewająca biblioteka”, który zdobył akceptację Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach grantu „Aktywna Biblioteka”. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Już dziś zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać na pierwsze spotkanie z cyklu „Melodie życiem inspirowane”. Podczas spotkania wrócimy pamięcią do piosenek turystycznych i harcerskich, zapisanych w starych zeszytach czy też śpiewnikach, utworów, które towarzyszyły bądź towarzyszą nam podczas podróży, wędrówki lub przy ognisku. Nieważne czy masz 15, 30, 50 czy więcej lat przyjdź do nas i włącz się do wspólnej zabawy w myśl słów: J.W. Goethego „Gdzie słyszysz śpiew Tam idź, tam dobre serca mają, źli ludzie uwierz mi, Ci nigdy nie śpiewają”.

Startujemy 28-02-2013 r., o godz. 17.00 w czytelni Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza ul. Wojska Polskiego 22 (II piętro).

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |