Samochodem po przygodę!

Dodane 7 marca 2013

Wiosna tuż, tuż… Słońce zaczyna mocniej przygrzewać. Przyroda budzi się ze snu… Jeszcze tylko kwiecień, maj i WAKACJE… Zatem czas na rozruszanie ciała, umysłu i ducha! Dzieciaki do dzieła! Ruszamy z projektem, w którym zabawimy się w detektywów. Jeśli lubicie zagadki, intrygi i dreszczyk emocji to odłóżcie „myszki” i łapcie za „kierownicę”, aby ruszyć po przygodę!

Wielka podróż zaczyna się od jednego kroku, więc czemu nie?

Zapraszamy Was do udziału w projekcie pt. „Młodzi detektywi tropem Pana Samochodzika”. W trakcie wiele ciekawych przygód! Wśród nich warsztaty graficzne, flash mob, noc detektywów i nietypowe konkursy ze wspaniałymi nagrodami… Warto spróbować!

Projekt Teraz MY -> DKK dla dzieci i młodzieży prowadzony jest przez Instytut Książki w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

„Program Rozwoju Bibliotek w Polsce wspierany jest przez Global Libraries – przedsięwzięcie prowadzone w ramach Światowego Programu Rozwoju Fundacji Billa i Melindy Gates, której partnerem i grantobiorcą w Polsce jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Realizatorem Programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która na ten cel otrzymała grant od Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń pod nr 523880220 lub przyjdź do Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |