ŚPIEWAJĄCA BIBLIOTEKA

Dodane 6 maja 2013

W FILII MIEJSKIEJ przy ulicy Kościuszki 11 w Sępólnie Krajeńskim

od 22 kwietnia odbywają się dwa razy w tygodniu warsztaty muzyczne dla uczestników projektu pn. ŚPIEWAJĄCA BIBLIOTEKA, warsztaty prowadzi profesjonalista – muzyk Pan Sebastian Czychewicz. Spotkania muzyczne to nie tylko ćwiczenia ale pełne zaangażowania zajęcia przygotowujące uczestników do nagrania na płytę własnej interpretacji piosenki wybranej przez muzyka.

Do projektu zgłosiło się 20 uczestników, praca z tak dużą grupą chętnie uczestniczącą w warsztatach dowiodła, że warto skłaniać się ku rozwojowi pasji śpiewania u młodych ludzi.

Z ogromną radością i sumiennością przychodzą na kolejne warsztaty, zwłaszcza że atmosfera którą tworzy muzyk sprzyja śpiewaniu i przyswajaniu wiedzy muzycznej jaką przekazuje uczestnikom.

Już wkrótce spotkanie z regionalną piosenkarką, która opowie o swoim życiu muzycznym w naszym środowisku lokalnym.

 

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach projektu „Śpiewająca Biblioteka”, realizowanego ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |