„Już późno, a nam się wcale nie chce spać…”

Dodane 6 maja 2013

…tak śpiewali uczestnicy „Prywatki u Jarka” w stylu „Melodii życiem inspirowanych”, która odbyła się 30 kwietnia 2013 r. w sępoleńskiej bibliotece. Wyjątkowy charakter wtorkowemu wydarzeniu nadała stylizowana sala. Wśród przyozdobionych stołów, czarnych winylowych płyt, kolorowych pocztówek dźwiękowych, adapteru oraz książek biograficznych poświęconych muzykom i zespołom muzycznym można było udać się w magiczną podróż po imprezowych trendach, jakie panowały na muzycznej scenie od szalonych lat 60-tych, po wiecznie młodą muzykę z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję prezentacji znalazły się niezapomniane polskie i światowe przeboje, które wprowadziły gości w klimat prywatek i Rock & Rolla, a tym samym zapewniły znakomitą atmosferę, porywając grono pozytywnych i niekonwencjonalnych osób, do wspólnego śpiewu, zabawy Karaoke, tańców oraz sentymentalnych wspomnień.

Repertuar tego wieczoru był tak dobrany aby każdy uczestnik spotkania znalazł coś dla siebie i czerpał przy tym wiele przyjemności, w myśl słów: „każde pokoleniem ma własny czas…” – piosenki śpiewanej przez zespół Kombi.

I tak jak przed laty Wojciech Gąsowski pytał „Gdzie się podziały tamte prywatki?” – my już wiemy gdzie – w sępoleńskiej bibliotece!

 

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach projektu „Śpiewająca biblioteka”, realizowanego ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |