Nocny gość w bibliotece!

Dodane 13 maja 2013

W zeszły piątek w naszej bibliotece, w ramach Tygodnia Bibliotek odbyła się noc pod tytułem „Scooby – Doo where are you? W bibliotece!”. W spotkaniu uczestniczyły dzieci w wieku 7 – 10 lat. Podczas zajęć najmłodsi mieli okazję zaprojektować okładkę książki, pograć w gry interaktywne, pobawić

się w kalambury i gry ruchowe. Motywem przewodnim wszystkich zabaw był przesympatyczny pies Scooby Doo i jego wesoła gromadka. Wielkim zaskoczeniem okazało się porwanie jednego z uczestników przez przerażającego ducha. Aby uratować kolegę cała grupa musiała rozwiązać szyfr, który doprowadził ich do porwanego. Pod koniec spotkania duch postanowił jednak zaprzyjaźnić się z całą grupą i wspólne z nimi na zakończenie obejrzeć bajkę Ahoj Piraci!

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |