„Sfotografuj wolność”- konkurs fotograficzny dla młodzieży

Dodane 12 sierpnia 2013

Centrum Edukacji Obywatelskiej i Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zapraszają młodzież do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym.

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w indywidualnym konkursie „Sfotografuj wolność”. To wyjątkowo twórczy projekt, który zwraca uwagę młodych ludzi na przejawy wolności w najbliższym otoczeniu i skłania do refleksji nad znaczeniem i docenianiem wolności na co dzień. Konkurs jest również okazją do wyrażenia na autorskiej fotografii własnej wizji oraz pomysłu na to, jak pokazać wolność.

Zachęcamy młodzież do sfotografowania miejsc, przedmiotu/-ów, osób lub sytuacji, które kojarzą im się z wolnością – jednym z podstawowych i niezbywalnych praw każdego z nas.

Zdjęcia, w formie pliku cyfrowego, w rozdzielczości 300 dpi, w rozszerzeniu TIFF lub JPG, w RGB, należy przesyłać na adres mailowy: wolnosc@ceo.org.pl

Maksymalny rozmiar załącznika w mailu nie może przekroczyć 15MB.

Na zdjęcia czekamy do 30 sierpnia 2013 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 września 2013 roku. Opublikujemy je na stronie www.ceo.org.pl/mamyprawo/wolnosc

Najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Warszawie. Wyróżnieni, młodzi artyści zostaną również zaproszeni na debatę o przełomie z udziałem bohaterów przełomu 1989-1991 współorganizowaną z Kancelarią Prezydenta RP.

W sierpniu nadsyłane przez uczniów zdjęcia będziemy systematycznie publikować na Facebooku:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |