Spotkania z pasjami

Dodane 7 października 2013

Biblioteka Publiczna w Sępólnie Kraj. zaprasza seniorów do udziału w projekcie „Poranne spotkania z pasjami”, realizowanym we współpracy z Fundacją Orange, współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Projekt ma na celu zachęcenie osób 60+ do kreatywnego wykorzystania czasu wolnego.

W ramach projektu, w okresie od września do listopada 2013 r., odbędzie się cykl 12 cotygodniowych, wirtualnych spotkań z ciekawymi ludźmi ze sfery kultury, sztuki, polityki, które mają ciekawe hobby, angażują się w życie społeczności lokalnej, są specjalistami w jakiejś dziedzinie. Spotkania odbywać się będą w czwartki o godz. 11.00. Tematyka obejmować będzie następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycja, rozrywka, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje międzypokoleniowe.

10 października 2013 r. spotkamy się z 75 – letnią didżejką, która na emeryturze realizuje swoją największą pasję.

Zapraszamy osoby 50+, 60+… na nasze coczwartkowe spotkania z pasjami. Oprócz wirtualnego spotkania na żywo z ciekawymi ludźmi jest również możliwość wymiany poglądów, pomysłów i miłego spędzenia czasu.

Bliższych informacji udzielamy pod nr telefonu 52 388 02 20.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |