Po spotkaniu z Marcinem Kydryńskim

Dodane 15 listopada 2013

W piątkowy wieczór 8 listopada gościliśmy Marcina Kydryńskiego – znanego dziennikarza radiowego, fotografa i podróżnika. Okazją do tego spotkania była premiera książki „Lizbona. Muzyka moich ulic”. Bogato zdobiona zdjęciami książka Marcina Kydryńskiego jest muzycznym obrazem jednego z najpiękniejszych miast świata. Według naszego gościa klimat Lizbony, muzyka rozbrzmiewająca na jej ulicach i w klubach oraz ludzie sprawiają, że każdy kto tam trafi pozostaje pod jej urokiem.

Na spotkanie z Marcinem Kydryńskim przybyła liczna grupa miłośników jego twórczości. Nasz gość szybko nawiązał świetny kontakt z publicznością, w czym niemały udział miała Lucyna Sztandera, prowadząca spotkanie.

Marcin Kydryński z pasją opowiadał o swoich podróżach i o pracy w Radiowej Trójce. Nie pomijał też kwestii rodzinnych, wspominając sławnych rodziców i swoje dzieciństwo.

Wieczorne spotkanie wzbogacił pokaz fotografii oraz prezentacja muzyki z najnowszej płyty Siesta 9, sygnowanej nazwiskiem Marcina Kydryńskiego.

 

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged |