Władze samorządowe Sępólna Krajeńskiego i sępoleńska biblioteka!

Dodane 9 grudnia 2013

Już po raz trzeci Instytut Książki i „Rzeczpospolita” zorganizowali Ranking Bibliotek.

W rankingu tym nagradzane są samorządy najbardziej zaangażowane w kulturalny rozwój swojej gminy. Docenieni są ci, dla których dobrze działająca biblioteka gminna jest najlepszym świadectwem dbałości samorządu o zapewnienie łatwego i bezpłatnego dostępu do kultury, wiedzy i nowych mediów.

Nasza biblioteka również wzięła udział w tym rankingu i uplasowała się 30 miejsce wśród 763 zgłoszonych bibliotek (w zeszłym roku była na 33 miejscu, tak więc troska samorządu o bibliotekę jest widoczna).

Więcej informacji o tegorocznym Rankingu bibliotek znajduje się w serwisie www.bibliotekaplus.pl.

Pełna lista bibliotek uwzględnionych w Rankingu bibliotek 2013 jest dostępna w serwisie „Rzeczpospolitej”.

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged |