Julia i jej fascynacje muzyczne

Dodane 2 czerwca 2014

Tradycją stało się, że sępoleńska biblioteka organizuje spotkania dla melomanów pt. „Fascynacje muzyczne”. Przeważnie dotyczyły one legend operowych, jednakże w tym tygodniu forma uległa całkowitej zmianie.

O swoich fascynacjach muzycznych opowiadała uczennica Zespołu Szkół nr 1 – Julia Rogowska. Przybliżyła ona wszystkim sylwetki chłopców z zespołu One Direction, opowiedziała o ich muzycznej karierze oraz zrecenzowała wydane płyty i książki. Podczas spotkania nie zabrakło karaoke i konkursów dla prawdziwych fanów. Hitem jednak okazały się kalambury! Uczestnicy wykazali się niezwykłą wyobraźnią i rozległą wiedzą na temat zespołu. Rozmowy z rodzicami przekonały nas, że imprezy tego typu są jak najbardziej potrzebne. Żartobliwie dodają, że muszą odpocząć w domu choć chwilę od informacji na temat idoli swoich nastoletnich dzieci.

Dla wszystkich, którzy przegapili spotkanie mamy małe pocieszenie. W Oddziale dla dzieci i młodzieży naszej biblioteki możecie wypożyczyć już książki biograficzne o zespole: „One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść.”, „Siła marzeń. Życie w One Direction” oraz „One Direction. Zero granic”.

 

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |