Konkurs „Odyseja technologiczna 2025” rozstrzygnięty

Uczennica Zespołu Szkół nr 1 Magdalena Kienast znalazła się wśród laureatów w konkursie „Odyseja technologiczna 2025”, zorganizowanego w ramach kampanii „Tydzień z Internetem 2014”. Magda na początku maja wzięła udział w spotkaniu „Zagrajmy w przyszłość” zorganizowanym przez bibliotekę, gdzie też dowiedziała się o możliwości uczestnictwa w konkursie.

Przedmiotem tego konkursu była krótka praca pisemna w dowolnej formie, przedstawiająca jeden dzień z życia uczestnika wśród nowoczesnych technologii w roku 2025. Praca Magdy spodobała się członkom jury, którzy przyznali jej trzecie miejsce oraz nagrodę rzeczową: telefon HTC 301E DESIRE 300 CZARNY ufundowany przez Orange Polska. Biblioteka z kolei otrzymała aparat cyfrowy, ufundowany przez UPC Polska.

Magdalenie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szczegóły na stronie Programu Rozwoju Bibliotek: LINK