„Muzyka łączy pokolenia” DLA CIEBIE MAMO!

Dodane 23 czerwca 2014

13 W PIĄTEK 2014r, ODBYŁ SIĘ DRUGI KONCERT

„Muzyka łączy pokolenia” DLA CIEBIE MAMO!

Była to NIEZWYKŁA PODRÓŻ POETYCKO WOKALNO-MUZYCZNA I TANECZNA, W KTÓRĄ ZABRALI WSPANIAŁĄ PUBLICZNOŚĆ i zaproszonych gości Pana Burmistrza Waldemara Stupałkowskiego, Pana Przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Rohde, WYKONAWCY: Pani Halina Wojciechowska, Pan Jan Tłok, Pan Marcin Berendt, Dzieci ze „Śpiewającej Biblioteki” – Julia Kuczępa, Klaudia Sokulska, Oskar Mazalon, Marcin Bławat, Wiktoria Jędrych, Laura Dobek, Amelia Lorbiecka, Oliwia Leszcz i GOŚCIE SPECJALNI TANCERZE: Agata Zabrocka-Tancerka z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, zatańczyła solo do utworu pt. „Brzydcy”.

Para taneczna Nina Mikołajewska i Jakub Lemańczyk z Chojnickiej Szkoły Tańca „Piętro wyżej” Pana Jacka Czapiewskiego zatańczyli czaczę i sambę. Występowali w wielu turniejach m.in. w Bydgoszczy, Toruniu i Gdyni.

Tancerka z Chojnickiego Domu Kultury Natalia Rudnik, wystąpiła w tańcach solo modern i jazz. Natalia mówi o sobie, że startowała w wielu mistrzostwach Polski, zdobyła liczną sumę złotych, srebrnych i brązowych medali. Ostatnio zdobyła I miejsce i tytuł Mistrza Polski w duetach Show Dance oraz drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Polski w kategorii Modern.

 

BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA MIEJSKA w Sępólnie Krajeńskim SKŁADA PODZIĘKOWANIE wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby KONCERT mógł się odbyć. Dziękujemy za pomoc, ogromne zaangażowanie w organizację koncertu i wielkie serca: Pani Halince, Panu Janowi, Marcinowi Berendt, Dzieciom, Młodzieży, Tancerzom, akustykowi Panu Włodkowi.

Dziękujemy rodzicom dzieci, naszych wykonawców :)

 

GORĄCO DZIĘKUJEMY Pani Irenie Kabacińskiej za GOSZCZENIE nas w RESTAURACJI HOTELU „JAN” oraz Pani Karolinie Wypych i pracownikom restauracji za okazaną pomoc i logistykę oraz Mediom.

DZIĘKUJEMY PANI DYREKTOR BIBLIOTEKI ZA WSPARCIE :)

 

Film z koncertu dostępny na stronie kanal10.pl: http://youtu.be/jD0pWWvG9x8

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , , , |