Oferta dla dorosłych

Angielski 123

Zapraszamy wszystkich dorosłych pragnących zacząć swoją przygodę z językiem angielskim do wzięcia udziału w 8-miesięcznym bezpłatnym kursie od podstaw.

Zajęcia składać się będą z tradycyjnej nauki języka obcego połączonej z pracą przy komputerze w ramach multimedialnego kursu „Angielski 123”. W trakcje spotkań uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zamówić posiłki w restauracji, jak zameldować się w hotelu, odnaleźć się na lotnisku czy też w pociągu. Start zajęć: 06.10.2014 r. o godz. 18:00.

Zapisy przyjmowane będą w Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza (ul. Wojska Polskiego 22) telefonicznie (52-388-02-20) lub na e-maila : [email protected] . Ilość miejsc ograniczona.

~~~

Kurs komputerowy

Zapraszamy na bezpłatny kurs komputerowy dla dorosłych. Uczestnicy zajęć będą mogli nauczyć się obsługi komputera i podstaw korzystania z Internetu. Zapisy oraz więcej informacji w bibliotece lub pod numerem telefonu 52 388 02 20. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 8 października 2014 r.

Zajęcia organizowane są w ramach programu „Akademia Orange dla Bibliotek”.