Profesor Leszek Balcerowicz w Sępólnie Krajeńskim

Dodane 24 września 2014

W środę 1 października wykład otwarty profesora Leszka Balcerowicza w Sępólnie Krajeńskim. Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza „Odkrywając wolność”.

Wykład jest częścią obywatelskiej kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju, która ma na celu dotrzeć do kilkuset tysięcy ludzi i ponownie wprowadzić pojęcie wolności do dyskursu publicznego w Polsce.

W centrum tej obywatelskiej kampanii leży książka „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów”. Jest to unikalny zbiór 50 dzieł klasyków myśli wolnościowej od Adama Smitha przez Miltona Friedmana aż po Leszka Kołakowskiego. Wyboru tekstów dokonał Leszek Balcerowicz, który jest również autorem wstępu do książki.

Po wykładzie będzie można kupić książkę „Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” i zdobyć dedykację Leszka Balcerowicza.

Wykład odbędzie się 1 października 2014 r. (środa) w godzinach 13:00-14:00 w sali konferencyjnej (II piętro) w Centrum Aktywności Społecznej, ul. Jeziorna 6, w Sępólnie Krajeńskim.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged |