Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty…

Dodane 16 marca 2015

Bo wiosna, jak żadna inna pora roku, zawsze sprzyja zmianom i odnowie wszystkiego. Wiosna to taki zaczarowany okres w przyrodzie i naszym życiu. Może dlatego, że ma w sobie coś magicznego. Właśnie ona jest takim „startem” nowej nadziei i inspiruje nas do kreatywnego przeżycia kolejnego dnia. W związku z tym biblioteka zaprasza Sępolan (i nie tylko) na koncert Leonarda Luthra, który naładuje nas mnóstwem pozytywnej energii i chęci do działania.

Zapraszamy 27 marca 2015r. (piątek)

o godz. 17:30

Leonard Luther jest zaliczany do ścisłej czołówki pieśniarzy bardów, których inicjatywa artystyczna sięga estrady studenckiej i którzy do dziś nie wyrośli z pięknej choroby jaką jest zauroczenie poetyckim słowem i muzycznym liryzmem.

Luther jest absolwentem WSP w Bydgoszczy. Klimat jego twórczości to ciekawe i mistrzowskie interpretacje tekstów. Świat piosenek Leonarda jest z lekka nostalgiczny, pełen nastrojowych pejzaży, owiany obłokiem poezji i przyswajalnych melodii. „Wszystkie teksty są aktualne, wszystkie sprawiają, że słuchacz odnajduje w nich samego siebie – skryte uczucia, niepokoje, czy marzenia sprzed lat, a ciepły głos Leonarda sprawia, że nietrudno zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości.”

 

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |