Warsztaty plastyczno-literackie z Agnieszką Kłos-Milewską

Dodane 15 kwietnia 2015

Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim w ramach „Dyskusyjnego Klubu Książki” zaprasza 23 kwietnia 2015 r. (czwartek) w godzinach 9.00–10.30 uczniów szkół podstawowych na bezpłatne warsztaty plastyczno-literackie, które odbędą się w czytelni dla dzieci.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kłos-Milewska – autorka ilustracji serii książek dla dzieci: „Wyczyny Bartka Koniczyny”, „Dzienniczek zakręconej nastolatki”, „Detektyw Zuzia na tropie” czy „Nudzimisie”.

Uwaga!

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o potwierdzenie informacji o przybyciu na warsztaty do 20 kwietnia (poniedziałek) w siedzibie Biblioteki – Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22 lub elektronicznie: e-mail: a.giersz@wp.pl.

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , , |