Flamenco, sjesta, corrida… witamy w Hiszpanii!

Dodane 16 kwietnia 2015

24 kwietnia 2015 r. o godz. 17.00 Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na kolejne spotkanie organizowane w ramach „Klubu Podróżnika”. Cykliczne wędrówki po świecie tym razem poprowadzą nas do słonecznej Hiszpanii, a to za sprawą uczniów z Technikum Hotelarskiego w Więcborku. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o hiszpańskiej kulturze i tradycji, poznać ciekawostki, a przede wszystkim miło spędzić czas, nie może Ciebie tutaj zabraknąć!

Ale nim ruszymy do Hiszpanii…

Przypomnijmy o Grecji! Przewodnikami tej wirtualnej wyprawy również byli uczniowie więcborskiej szkoły. Nie tylko zabytki, walory turystyczne, czy szeroko pojętą kulturę przedstawili na spotkaniu. Dzięki pysznym greckim przekąskom oraz specjalnej oprawie muzycznej – piosenkom Eleni i Anny German w wykonaniu uczennic – spotkanie było prawdziwą grecką ucztą dla ciała i ducha!

Czym zaskoczy nas Hiszpania?

Zapraszamy!

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |