IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Wierszykarnia 2015

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszykarnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Mama, tata, siostra, brat – to mój cały świat”.

Wybrane wiersze z twórczości poetów polskich dzieci zaprezentują 12 maja 2015 r. o godz. 9.30 w Bibliotece.

Recytowane utwory oceniane będą przez jury według następujących kryteriów: stopień opanowania pamięciowego tekstu, poprawne i płynne deklamowanie, zgodność doboru utworu z tematyką konkursu oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Do 8 maja 2015 r. prosimy o dostarczenie Karty uczestnictwa oraz kserokopii wiersza do siedziby Biblioteki – Sępólno Krajeńskie, ul. Wojska Polskiego 22, tel. 052 388 0220. Zgłoszenie można także złożyć elektronicznie: e-mail: [email protected].

Regulamin konkursu oraz Karta uczestnictwa znajdują się poniżej.

KARTA UCZESTNICTWA