Radosny Dzień (i noc) Dziecka!

Dodane 28 maja 2015

Nadchodząca sobota (30 maja 2015 r.) zapowiada się w naszym mieście bardzo interesująco, a to za sprawą Dnia Dziecka i licznych niespodzianek przygotowanych na tę okoliczność!

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zaprasza na zaaranżowaną przez Centrum Kultury i Sztuki indiańską wioskę, która powstanie na Placu Przyjaźni.  Pod hasłem „Skarby srebrnego jeziora. Piknik na dzikim zachodzie”, kryje się mnóstwo atrakcji! Również Zespół Szkół nr 3 i Stowarzyszenie „Bądź z nami” organizuje imprezę plenerową „Sobota z Trójką”, więc przed nami cały dzień pełen wrażeń!

Ale wraz z zachodem słońca nie kończy się nasza zabawa :)

Zapraszamy na „Noc bibliotek”!

Nasza biblioteka specjalnie z okazji Dnia Dziecka przygotowała wspaniały wieczór! Będziemy m.in. „Czytać sobie”, czyli bawić się z książką „Maja na tropie jaja”; poznawać „Biblioteczne kąty” – tajemnicze miejsca, które mile nas zaskoczą! Gry planszowe, rozgrywki na konsoli xBox, kalambury czy nietypowe „Selfie z książką” – to tylko kilka z przygotowanych atrakcji dla dzieci!*

Sympatyków pięknych brzmień zapraszamy o 20.00 na koncert muzyki francuskiej duetu „C’est la vie”. Wszystkim zainteresowanym nauką języków: francuskiego, niemieckiego i angielskiego, sprezentujemy kurs e-learningowy! Ponadto podczas „Nocy Bibliotek” specjalnie powołujemy do życia „Półkę wymiany” – świetny sposób na pozbycie się zalegającej i zdobycie nowej lektury! Przybyłym gościom sprezentujemy darmowy dostęp do IBUK Libra, czyli platformy książek elektronicznych. W „Noc bibliotek” w naszej księgarni specjalny 15 % rabat, więc nie przegap okazji! Osoby, które w ten dzień nas odwiedzą, otrzymają wejściówkę na spotkanie ze znanym dziennikarzem Jackiem Hugo-Baderem, które odbędzie się już 11 czerwca!

Zapraszamy!

*Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 9-11 lat. Opiekunów dzieci zainteresowanych uczestnictwem w „Nocy bibliotek” prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.biblioteka-sepolno.pl.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |