Konkurs z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego!

Nasza biblioteka zachęca do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Polska Press Sp. z o. o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Województwo Kujawsko-Pomorskie powstało 1 stycznia 1999 roku z połączenia trzech województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego. Od 2008 r. obchodzimy jego święto 7 czerwca.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Aby wygrać 2000 złotych lub voucher na pobyt w Hotelu&SPA w regionie, należy przykleić naklejkęz hasłem ,,Kujawsko-Pomorskie Lubię tu być!” w wybranym przez siebie miejscu (np. na samochód, rower, wózek, tablet), zrobić ciekawe zdjęcie i wstawić je na Fanpage’u Kujawsko-Pomorskie Lubię Tu Być! do specjalnej aplikacji konkursowej. Więcej informacji na stronie www.kujawsko-pomorskie.pl/LubieTuByc. Zgłaszać zdjęcia i głosować można do 21 czerwca br. Wyniki zostaną opublikowane 23 czerwca br.

Konkursowe naklejki można odebrać w:

• naszej bibliotece przy ul. Wojska Polskiego 22,
  • Centrum Aktywności Społecznej przy ulicy Jeziornej 6,
  • Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Chojnickiej 19,
  • Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Kościuszki 4.

Pstryknij zdjęcie i wygraj!