Zapraszamy na „Kieruj w dobrym stylu”

Dodane 18 czerwca 2015

Pomysł i idea programu „Kieruj w dobrym stylu” jest odpowiedzią na potrzebę dedykowanych szkoleń dla dyrektorek i dyrektorów bibliotek – placówek, których rola dynamicznie zmienia się w przeciągu ostatnich lat a funkcja Dyrektora Biblioteki to niezmiennie trudne wyzwanie.

Celem programu jest rozwój i wzmocnienie umiejętności zarządczych i przywódczych. Podczas szkoleń kładziony jest nacisk na rozwój osobisty, nabycie kompetencji z: kierowania zespołem i komunikacji, współpracy z otoczeniem, umiejętności argumentowania i prezentacji własnych opinii.
Program obejmuje kilkadziesiąt godzin szkoleń. Uczestnicy programu mogą również skorzystać z dodatkowej oferty szkoleniowej, m.in. z interaktywnych spotkań webinaryjnych.

 

SPRAWDŹ, DLACZEGO „KIERUJ W DOBRYM STYLU” TO PROGRAM DLA CIEBIE!

Na szkoleniach spotkasz dyrektorki i dyrektorów bibliotek z całej Polski. W takim gronie możliwa jest wymiana doświadczeń z ludźmi, którzy Cię rozumieją. Dzięki temu docenisz własne osiągnięcia, zobaczysz jak z „Twoimi” problemami radzą sobie inni (nie tylko Ty borykasz się  z nadmiarem obowiązków, angażowaniem pracowników lub przekonaniem władz samorządowych do przeznaczenia większych środków na działalność prowadzonej przez Ciebie biblioteki). Poznasz także dyrektorki i dyrektorów, którzy odnieśli już sukces – oni mogą być dla Ciebie inspiracją i dowodem na to, że wszystko jest możliwe.

Informacje, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.biblioteki.org

 

Start rekrutacji: 8 czerwca 2015 r., o godzinie 12:00.
Koniec rekrutacji: 22 czerwca 2015 r., o godzinie 23:59
Ogłoszenie wyników: 30 czerwca 2015 r. Wyniki będą dostępne na stronie projektu: www.biblioteki.org

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |