Czytanie na trawie i… slalom ze smoczym jajem

Nasza biblioteka serdecznie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na wakacyjne Czytanie na trawie, które odbędzie się 6 sierpnia br. o godz. 11.00 na Placu Przyjaźni.

Lektury takie jak „Czarodziejska kraina”, „Aż tu nagle… Bajki ze zbiorów Oskara Kolberga” czy „Księga bajek polskich” przedstawią nam niezwykły świat smoków, a przygotowane gry i konkurencje zagwarantują dobrą zabawę! Slalom ze smoczym jajem, parzący smok, przeciąganie smoczej liny czy smocze skoki, to tylko kilka zabaw inspirowanych bajkową krainą. Podczas spotkania będziemy również śpiewać radosne piosenki i zdobić twarze kredkami w kolorach tęczy.

Jeśli chcesz spędzić czwartkowe południe w magicznym królestwie smoków, serdecznie zapraszamy. Będzie kolorowo i wesoło!

Projekt „Przygoda w Smoczej Krainie” współfinansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie realizowanego przez Stowarzyszenie Duże Różowe Słońce przy współpracy z Biblioteką Publiczną im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.