Poszukujemy Wawrzyńca – Sępólno Krajeńskie planszą Gry Miejskiej

Dodane 10 sierpnia 2015

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego nasza biblioteka serdecznie zachęca młodzież w wieku 11-15 lat do udziału w Grze Miejskiej „W poszukiwaniu Wawrzyńca”, która odbędzie się 14 sierpnia (piątek) na terenie Sępólna Krajeńskiego.

Po rozpoczęciu gry o godzinie 10.00, cztery drużyny wyruszą ulicami naszego miasta, aby rozwiązywać zadania i zdobywać wskazówki, mające doprowadzić je na metę. Dziewięć strategicznych miejsc, do których muszą dotrzeć, aby pokonać trasę Gry Miejskiej, będą skrywały dla nich różnego rodzaju wyzwania. Kto pragnie sprawdzić swoją spostrzegawczość, orientację w terenie i kreatywność, a przede wszystkim w miłej atmosferze spędzić czas, koniecznie musi wziąć udział w tej pełnej niespodzianek grze!

Aby wziąć w niej udział należy Kartę zgłoszenia (ZAŁĄCZNIK NR 1) złożyć osobiście w bibliotece, bądź przesłać ją elektronicznie na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl, a następnie dostarczyć oryginał do siedziby biblioteki wraz z wypełnionym formularzem zawierającym pisemną Zgodę opiekuna prawnego zezwalającą na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w Grze Miejskiej (ZAŁĄCZNIK NR 2).

Szczegółowe informacje znajdują się w REGULAMINIE GRY MIEJSKIEJ.

Do 13 sierpnia czekamy na zgłoszenia!

Nie przegap okazji na świetną zabawę!

 

 

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |