Wystawa „San Lorenzo” na Dni Sępólna Krajeńskiego

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego nasza biblioteka zachęca do zwiedzenia mobilnej wystawy „San Lorenzo”, autorstwa Anny Klinger i Tomasza Klinger.

Do 14 sierpnia 2015 r. ekspozycja będzie znajdowała się w różnych miejscach na terenie naszego miasta, a od 17 sierpnia będzie można ją podziwiać w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Jeziornej 6.

Cykl fotografii związanych z życiem i męczeńską śmiercią św. Wawrzyńca powstał w 2014 roku. Wystawa jest syntezą spośród 1500 zdjęć zgromadzonych podczas produkcji filmu dokumentalnego na temat patrona Sępólna Krajeńskiego. Święty Wawrzyniec patronuje także dwóm innym polskim samorządom: Słupcy i Wodzisławowi Śląskiemu.

Ekspozycja prezentowana była już na Jarmarku Św. Wawrzyńca oraz przy kościele parafialnym – dla tych z Państwa, którzy planują ją zwiedzić, harmonogram znajduje się poniżej.

Harmonogram

11 sierpnia w godzinach 9.00-17.00 – Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

12 sierpnia w godzinach 9.00-17.00 – Plac Wolności w Sępólnie Krajeńskim

13 sierpnia w godzinach 9.00-17.00 – Plac Wolności w Sępólnie Krajeńskim