Co byś sobie… przeczytał? Ponad 11 000 złotych na wydawnicze nowości w Twojej bibliotece!

Dodane 15 września 2015

Program Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” wspiera biblioteczne księgozbiory na terenie całej Polski. Nasza biblioteka również znalazła się w gronie instytucji, które zostały objęte programem finansującym zakup nowych pozycji książkowych oraz audiobooków.

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mamy do wydania aż 11.599 zł! Zadecydujmy wspólnie, jakie książki trafią na biblioteczne półki.

Aby poznać Państwa opinie, zachęcamy do wypełnienia Formularza – zawiera on tabelkę, gdzie należy wpisać imię i nazwisko autora oraz tytuł książki. Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: kontakt@biblioteka-sepolno.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki.

Na propozycje czekamy do 15 października 2015 r.

Razem stwórzmy fascynujący księgozbiór!