Wirtualna czytelnia na wyciągnięcie ręki: Twój kod do Ibuk Libra czeka w bibliotece!

Dodane 16 września 2015

Baza książek elektronicznych Ibuk Libra, to pierwsza i największa w Polsce czytelnia online. Zachęcamy do zostania jej czytelnikiem!

W jej zbiorach znajdują się zarówno podręczniki akademickie, jak i książki, i czasopisma naukowe czy literatura piękna. Poza tym wśród e-książek dostępne są publikacje z zakresu literatury faktu, kobiecej, przeznaczonej dla dzieci i młodzieży oraz z wielu innych kategorii. Każdy odnajdzie w niej coś dla siebie! Bogactwo i różnorodność e-booków oferowanych w Ibuk Libra z pewnością zachęci wielu miłośników mobilnego czytania.

W naszej bibliotece zainteresowani własnym kontem w czytelni Ibuk Libra mogą odebrać kod, który umożliwi im zdalny dostęp do wybranego zasobu lektur elektronicznych. Użytkownik będzie mógł pracować w dowolny sposób z tekstem książki; tworzyć zakładki, notatki, wirtualną półkę ulubionych tytułów lub bibliografię.

Poproś bibliotekarza o kod dostępu do ponad 1200 publikacji w Ibuk Libra!