Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece

Dodane 20 listopada 2015

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w bibliotece w naszej bibliotece. To właśnie tu po raz trzeci rozpoczyna się tu bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy
z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Informacji na temat kursu FunEnglish.pl udziela:

Paulina Skibińska, paulina.skibinska@biblioteka-sepolno.pl