Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych we wrześniu

Dodane 31 sierpnia 2011

Minęły wakacje. Od września znowu wznawiamy podróż z książką dla miłośników literatury. Czekamy również na nowych członków do naszego klubu. U nas nic nie kosztuje – trzeba tylko przeczytać książkę (chyba, że akurat nie zainteresuje nas swoją treścią) i o niej porozmawiać w gronie przyjaznych osób. Zapewniamy miłą atmosferę. Najbliższe spotkanie już 28 września o godz. 17:00. Będziemy rozmawiać na temat książki Wiktorii Zender „Strefa cienia”. Książki udostępniamy w czytelni dla dorosłych w godzinach pracy biblioteki.

Serdecznie zapraszamy.

Notka o książce: „Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą – historia prawdziwa” to debiut prozatorski Wiktorii Zender. Pod tym pseudonimem kryje się jedna z wielu ofiar nadal ściąganego listami gończymi Eugeniusza G., przez polską prasę porównywanego do Kalibabki lub Hannibala Lectera. Autorka była przez kilka lat z nim związana, a gdy zdecydowała się na rozstanie, on bestialsko ją okaleczył. Teraz, po ponad dziesięciu latach postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co ją spotkało.

http://bit.ly/mRGZg8

Spotkanie jest organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |