Spotkanie w ramach Programu Rozwoju Bibliotek

Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza od 2009 r. uczestniczy, jako biblioteka wiodąca w Programie Rozwoju Bibliotek. Do 2011 r. pracownicy książnicy brali udział w licznych kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje i doskonalących wiedzę z zakresu wykonywanej pracy w oparciu o nowoczesne technologie informacyjne.

W dniach 6-7 września nasza książnica organizuje dwudniowe szkolenie, które jest skierowane do bibliotekarzy z bibliotek partnerskich (Gmina Biblioteka Publiczna w Sośnie, Bukowcu oraz Dąbrowie Biskupiej) i ma na celu podzielenie się przez bibliotekę wiodącą doświadczeniem i wiedzą zdobytą na szkoleniach z bibliotekami partnerskimi. Szkolenie jest możliwe dzięki uzyskanemu wsparciu finansowemu z mikrograntu „Podaj dalej”.