W piątek 13-go wszystko zdarzyć się może….

Dodane 17 maja 2016

Niech żałuje ten, kto nie był z nami w bibliotece w piątek 13-go. Recital najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Julity Kożuszek – Borsuk był balsamem dla duszy i fantastycznym zakończeniem XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Za oknem szalała burza, a biblioteczna czytelnia tętniła muzyką. Ciepła i pozytywna energii płynąca od wokalistki nikomu nie
pozwoliła być obojętnym. Razem śpiewaliśmy ponadczasowe piosenki Osieckiej m.in.: „Szpetni czterdziestoletni”, „Kochankowie z ulicy Kamiennej”, „Okularnicy”, „W żółtych płomieniach liści”, „Niech żyje bal”, „Sing-Sing”, które nadal bawią kolejne pokolenia. Zaśpiewane utwory artystka ubarwiała osobistymi wspomnieniami i przemyśleniami.

Pani Julita oczarowała nas swoją otwartością i radością. Wyczarowywała uśmiechy na twarzach słuchaczy. Wspaniały głos, energia, entuzjazm, żywiołowość to nadało niepowtarzalnego charakteru piątkowemu popołudniu.

Na zakończenie cała sala wtórowała artystce w piosence „Niech żyje bal” . Słuchacze czujący niedosyt podchodzili do aktorki, aby jeszcze porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na koniec echem odbijały się na korytarzach ochy i achy. Recital głęboko zapadł w sercach …

 

 

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |