Artystyczne Bohaczykowo

Z okazji Dni Sępólna biblioteka rozpoczyna coroczny cykl spotkań z lokalnymi twórcami. W tym roku zapraszamy na wystawę rękodzieła artystycznego Beaty Bohaczyk pn. „ARTYSTYCZNE BOHACZYKOWO”.

Od 9 sierpnia 2016r. w bibliotece można oglądać wystawę prac Pani Beaty. Jest to tylko część dorobku artystki, która posiada certyfikaty: Instruktora Techniki Paverpol (Pani Beata jest drugim w Polsce instruktorem tej techniki, warsztaty tego typu to całkowita nowość w Polsce), Techniki Pergaminowej, Malowania na Jedwabiu i wiele innych… Zna ponad 20 technik rękodzielniczych. Tworzy rzeźby z tkanin i gliny, maluje obrazy, odnawia meble… Gorąco zapraszamy do zwiedzania wystawy i spotkania z autorką prac, które odbędzie się 16 sierpnia 2016r. o godz. 16.00!