Mieszkańcy decydują

Dodane 21 września 2016

Poznaj trzy inicjatywy, w których liczy się głos każdego mieszkańca!

W terminie od 9 do 30 września br. mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie po raz drugi będą mogli dokonać wyboru zadania, które będzie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego, w tym roku odrębnie dla terenu miasta i odrębnie dla terenu wiejskiego. Głosowanie może być dokonywane wyłącznie na ustalonym druku ankiet do głosowania, które można otrzymać w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim lub w naszej bibliotece.

Do końca września można także zgłaszać swoje propozycje książek. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mamy do wydania aż 11.304,00 zł! Zadecydujmy wspólnie, jakie książki trafią na biblioteczne półki. Aby poznać Państwa opinie, zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego zarówno w bibliotece jak i na stronie internetowej www.biblioteka-sepolno.pl i przesłać ją na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki.

Dodatkowo dnia 29 września 2016 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Kościuszki 11 odbędą się konsultacje społeczne dot. Lokalnego Programu Rewitalizacji dla miasta Sępólno Krajeńskie na lata 2016-2023. Celem spotkania będzie zarówno wyjaśnienie czym jest proces rewitalizacji, jak i zaprezentowanie dotychczasowych wyników badań oraz próba wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz przeznaczonego do rewitalizacji.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |