Zapraszamy na zimowe ferie z biblioteką!

Dodane 17 stycznia 2017

Tegoroczne hasło wspólnych zabaw to FERIE Z WYOBRAŹNIĄ.

W ramach spotkań dzieci wezmą udział w zajęciach literackich, teatralnych, plastycznych, interaktywnych i zabawach ruchowych. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 7 -11 lat.  Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00. Udział w zajęciach jest odpłatny – koszt za osobę  100 zł,  w tym: obiady + wycieczka do Eksperymentarium w Chojnicach.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 26 stycznia 2017 r.

W PROGRAMIE:

Bajka o Alicji – zabawy integracyjne, teatr kamishibai

Kraina Trójlandu – bitwa na teksty, gry i zabawy online, kraina kolorów

Spotkanie z Balbiną – zajęcia teatralne

Literackie  Koło Fortuny

Poszukiwacze magicznych książek

Na poszukiwanie Królowej Zimy – gra terenowa

W Krainie Lodu – zajęcia sportowe

Zabawa z bajką – zajęcia plastyczne

Eksperymentarium – odpłatna wycieczka do Chojnic

Po drugiej stronie lustra – bal karnawałowy, selfowanie

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w wersji elektronicznej TUTAJ lub wypełnić osobiście w siedzibie biblioteki. Jego dostarczenie jest jednoznaczne z zapisem na zajęcia. Bliższych informacji uzyskać można pod numerem tel. 52 388 02 20 lub bezpośrednio w bibliotece. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.