Tydzień z Interentem 2017

Dodane 27 marca 2017

W całym kraju trwa ogólnoeuropejska akcja TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2017. Zapraszamy do udziału w kampanii, która odbędzie się w dniach 27 marca – 31 marca 2017 r. Motyw przewodni tegorocznej edycji to: inspiruj się i dziel swoimi pasjami!

Spotkanie będzie poświęcone trzem obszarom bliskim naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu. Uczestnicy zdobędą na ten temat ciekawe i praktyczne informacje, dowiedzą się, na których blogach mogą znaleźć użyteczne zasoby, zobaczą, jak wielką popularnością cieszą się blogerzy, i że na blogowaniu można zarabiać.

Tydzień z Internetem to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W Polsce odbywa się już po raz siódmy.  W dotychczasowych edycjach wzięło udział 1.700 instytucji i ponad 63.000 osób. Koordynatorem akcji jest organizacja pozarządowa Telecentre-Europe, w Polsce koordynuje ją Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z partnerami. Zapraszamy grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Więcej informacji pod numerem: 523880220

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |