Literacki Budżet Obywatelski 2017 – czekamy na sugestie!

Dodane 18 sierpnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka również w tym roku znalazła się w gronie instytucji, które zostały objęte programem finansującym zakup nowości wydawniczych w ramach wieloletniego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w roku 2017 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach wymienionego programu biblioteka pozyskała środki  w wysokości 11.135 zł.

Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników. Dlatego też po raz kolejny zapraszamy Państwa do zgłaszana swoich propozycji zakupu nowości książkowych i audiobooków, które powiększą zbiory biblioteki a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej naszej biblioteki. Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!

Zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego zarówno w siedzibie biblioteki  jak i tutaj.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: kontakt@biblioteka-sepolno.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki.

Na propozycje czekamy do 30 września 2017r.

Jednocześnie informujemy, że nasze nowe zakupy można śledzić w Katalogu online w zakładce Nowości  http://www.biblioteka-sepolno.pl/?p=katalog