Biblioteka w Twoim smartfonie lub tablecie

Przypominamy o cyfrowej ofercie dla czytelników naszej biblioteki. Od 1 grudnia 2016 roku każdy z Was może za darmo i do woli czytać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze książki elektroniczne w serwisie Legimi – a jest w czym wybierać: obecnie to ponad 16.000 książek w formie cyfrowej (do czytania na tablecie, smartfonie lub czytnikach z systemem Android).

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnego dostępu do platformy Legimi. Aby uzyskać dostęp do serwisu wystarczy:

• Założyć kartę biblioteczną.
  • Odwiedzić naszą  Bibliotekę ( ul. Wojska Polskiego 22 w Sępólnie Krajeńskim) i pobrać kod dostępu
  • Wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i założyć darmowe konto.
  • Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.
  • Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.
  • Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:

• Pobrać w bibliotece kod dostępu na kolejny miesiąc.
  • Wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i  zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
  • Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: [email protected]