Nowy rok akademicki przed nami – z podręcznikami w Ibuk Libra

Baza książek elektronicznych Ibuk Libra to pierwsza i największa w Polsce czytelnia online. Zachęcamy do zostania jej czytelnikiem!

W jej zbiorach znajdują się zarówno podręczniki akademickie, jak i czasopisma naukowe oraz literatura piękna. Poza tym wśród e-książek dostępne są publikacje z zakresu literatury faktu, kobiecej, przeznaczonej dla dzieci i młodzieży oraz z wielu innych kategorii. W zbiorach Ibuk Libry każdy znajdzie coś dla siebie! Bogactwo i różnorodność e-booków oferowanych w serwisie z pewnością zachęci wielu miłośników mobilnego czytania.

W naszej bibliotece zainteresowani założeniem konta w czytelni Ibuk Libra mogą odebrać kod, który umożliwi im zdalny dostęp do wybranego zasobu lektur elektronicznych. Użytkownik będzie mógł pracować w dowolny sposób z tekstem książki (np. tworzyć zakładki, notatki, wirtualną półkę ulubionych tytułów lub bibliografię).

Poproś bibliotekarza o kod dostępu do ponad 1200 publikacji w Ibuk Libra!