Biuro Detektywistyczne nr 2 czas otworzyć!

Zapraszamy dzieci w wieku 8 – 11 lat na wspólną wakacyjną przygodę inspirowaną serią książek pt. „Biuro Detektywistyczne nr 2”. Biuro otwarte będzie w naszej bibliotece od 08.07 do 12.07 w godzinach: 10:00 – 14:00. Każdego dnia wraz z Tiril i Olivera postaramy się rozwiązać jedną z zagadek, które trafiły do naszego biura. Tajemnicze sprawy do nasza specjalność!

W programie:

Operacja gra pozorów:  gry i zabawy integracyjne

Operacja czarny las: odkrywamy tajemnice przyrody

Operacja tajemnica zamku: quest ulicami Sępólna

Operacja wrak: radosne zabawy na plaży miejskiej  

Operacja – istna wariacja: wycieczka do Figlowiska.

Zapisy przyjmujemy w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 52388 0220.  Liczba miejsc ograniczona. Kosz : 300 zł / os.

Więcej aktualności

Być jak tygrys
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to czytelnicze święto, które od wielu lat jednoczy osoby i instytucje zaangażowane w promocję czytania. Tegoroczne hasło brzmiało „Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie”, tak więc razem z Tygrysem – bohaterem książek dla dzieci – głośno czytaliśmy, a nawet ćwiczyliśmy jogę. Wszystko to za sprawą natrętnej muchy i „pasiastego śpiocha” – bohaterów książki ... Biuro Detektywistyczne nr 2 czas otworzyć!
Czytaj więcej...
Odkrywaj z nami tajemnice Sępólna
Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zorganizowało zajęcia z zakresu edukacji regionalnej dla dzieci zGminy Sępólno Krajeńskie. Realizowane były trzy tematy zajęć, które przeprowadzone zostały wBibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie w ramachprojektu odbyło się 21 spotkań, w których udział wzięło 358 osób.Pierwsze zajęcia przeznaczone były dla grupy międzypokoleniowej. Tematem przewodnimbyła „Historia w legendzie zaklęta”. ... Biuro Detektywistyczne nr 2 czas otworzyć!
Czytaj więcej...