Elfy… ratunku!

Zapraszamy wszystkich małych pomocników Mikołaja oraz ich opiekunów na zajęcia literacko – plastyczne pt. „Elfy na ratunek”. Zajęcia inspirowane są książką Barbary Supeł.

W trakcie spotkania uczestnicy przeżyją świąteczną przygodę z bardzo pracowitymi elfami, które ze względu na grypę reniferów w tym roku mają jeszcze więcej pracy niż zazwyczaj! Wspólnie przygotujemy mikołajkowe  prace plastyczne oraz aby tradycji stało się zadość – udekorujemy biblioteczną choinkę.

Widzimy się już 07.12.2023 r. o godzinie 15:30. Wstęp wolny. Mile widziane mikołajkowe czapeczki.   
                                                                        Ho, ho, ho!

Więcej aktualności

Czwarta władza wraca do pudła
Ostatni dzień listopada to ostatni dzień wystawy Czwarta władza. Maksymilian Kasprowicz i jego „Gazeta Sępoleńska” w naszej bibliotece. Jutro wystawa zacznie być demontowana i prezentowane materiały trafią z powrotem do archiwalnego pudła. Chętni do obejrzenia wystawy mogą to zrobić jeszcze dzisiaj. Przypomnijmy, że otwarcie wystawy miało miejsce 17 listopada. Od tego momentu Kasprowiczowi i „Gazecie ... Elfy… ratunku!
Czytaj więcej...
Mikołajkowe DKK
Mikołajki to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekają wszystkie dzieci. W tym roku dodatkowo za oknem było biało, co przybliżyło nam magię zbliżających się świąt. Jest to okres, w którym przypominamy sobie tradycje bożonarodzeniowe, kolędy oraz baśniena zimowe wieczory. W grudniu na DKK dla dzieci czytaliśmy opowieści o zapachu pierników z książki ... Elfy… ratunku!
Czytaj więcej...