Kicia Kocia na urodzinach w bibliotece

Zapraszamy na jubileuszową wieczorynkę, która odbędzie się 19 września 2022r. o godz. 16:30 w czytelni dla dzieci. Spędźmy te urodziny wraz z Kicią Kocią! Czeka na Was dużo zabawy i humoru. Przyjdź i baw się z nami!

Od dziesięciu lat dzieci wraz z rodzicami spotykają się w bibliotece na cotygodniowych godzinnych spotkaniach z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów wspólnie czytaliśmy bajki, dzieci miały okazję przedstawić na rysunkach swoich ulubionych bohaterów literackich. Czytanie dziecku dla przyjemności, to najlepsza inwestycja w jego przyszłość – takie hasło głosi „Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, z którą współpracujemy już pięć lat.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy: dziecię[email protected]. lub telefonicznie: 52-388-02-20

Spotkanie organizowane przy współpracy ze sklepem Leo – Zabawek Król w Sępólnie Krajeńskim oraz Klubem Czytających Rodzin.

Więcej aktualności

Relacje ze spotkania z Moniką Witkowską
W ostatnią środę w bibliotece odbyło się spotkanie z Moniką Witkowską – himalaistką, podróżniczką, autorką książek podróżniczych. „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań, złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj! Śnij! Odkrywaj!” Monika Witkowska, zaczytująca się w dzieciństwie w książkach Marka Twaina, przytoczone wyżej słowa amerykańskiego ... Kicia Kocia na urodzinach w bibliotece
Czytaj więcej...
Kuferek Adama Mickiewicza – zajęcia literacko-plastyczne
Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na zajęcia literacko- plastyczne zainspirowane postacią Adama Mickiewicza. Podczas spotkania młodzież będzie miała okazję zapoznać się z twórczością wieszcza, a także spojrzeć na postać poety jak na zwykłego człowieka. Uczniowie będą nie tylko wyszukiwać informacje, ale także nauczą się je twórczo przetwarzać.
Czytaj więcej...