Książka żyje… Naprawdę!

9 sierpnia o godz. 16:00 w naszej bibliotece odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Książka żyje… Naprawdę!” przygotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Morągu w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury”.

Wystawa składa się z 12 wielkoformatowych niezwykłych zdjęć, które utrzymane są w klimacie baśniowo-fantastycznym i przedstawiają młodego czytelnika, do tego stopnia zaczytanego w książce, że przenosi się on do świata baśni, lub elementy z książki przechodzą do rzeczywistości. Wystawę oglądać będzie można do końca września.
Zapraszamy!

Więcej aktualności

Muzyczne Zoo!
Dni Sępólna zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już dziś Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zaprasza Was 8 sierpnia o godzinie 16:00 na musicalową opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl w wykonaniu Teatru Katarynka uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami! Gwarantujemy zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniałą oprawę muzyczną, ruch sceniczny, ... Książka żyje… Naprawdę!
Czytaj więcej...
Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych
Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zaprasza wszystkich uczestników na rozstrzygnięcie konkursów plastycznych pt. „W poszukiwaniu Królowej Bajki” oraz „Królestwo baśni i legend polskich”. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa pokonkursowa. Zadanie zorganizowano w ramach projektu „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z sępoleńską ... Książka żyje… Naprawdę!
Czytaj więcej...