Marek Michalak w Sępólnie!

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na spotkanie autorskie z Markiem Michalakiem, które obędzie się już 6 marca (środa) o godz. 8.00.

Marek Michalak – tato Julii i Miłosza, pedagog, wychowawca, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, autor licznych publikacji o wychowaniu i prawach dziecka. Rzecznik Praw Dziecka (2008-2018), Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, Kawaler Orderu Uśmiechu, inicjator uchwalenia przez Sejm Roku Janusza Korczaka (2012), Roku Ireny Sendlerowej (2018) i Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka (20 listopada), doprowadził do licznych zmian w prawie lepiej zabezpieczających dobro dziecka (m.in. wprowadzenia całkowitego zakazu stosowania kar cielesnych wobec dzieci).

UWAGA! Podczas wydarzenia będzie możliwość nabycia książek Marka Michalaka.

xr:d:DAFkYZ-Hzg8:65,j:4769716327840626497,t:23092810

Więcej aktualności

Zamienili szkołę na uniwersytet
Po raz pierwszy w ferie postanowiliśmy otworzyć nietypowy „Biblioteczny Uniwersytet Potworny”. Wszystkie dzieci, którym obce jest słowo „nuda”, stawiły się punktualne na pierwsze poranne zajęcia, podczas których miały one okazję poznać kolegów i koleżanki z „Wydziału Straszologii”. Drugiego dnia nasi studenci wzięli udział w zajęciach komputerowych, gdzie już po krótkiej chwili udało im się wprawić ... Marek Michalak w Sępólnie!
Czytaj więcej...
Koncert z okazji Dnia Kobiet
W czwartek 7 marca, o godz. 19:00, czytelnia naszej biblioteki zamieni się w scenę koncertową. Wtedy to bowiem rozpocznie się koncert przebojów muzyki pop i rock, zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. Utwory w wersji instrumentalnej zaprezentują Państwu znakomici, lokalni muzycy: Wiktoria Kurzyńska (wokal), Adam Dryll (gitara akustyczna), Marcin Narewski (cajon) i Robert Skaza (gitara akustyczna). ... Marek Michalak w Sępólnie!
Czytaj więcej...