Podsumowanie warsztatów z kartonażu

W Bibliotece Publicznej w Sępólnie zakończyły się 10-godzinne warsztaty z kartonażu prowadzone przez Panią Beatę Bohaczyk.

Co poniedziałek spod rąk uczestniczek warsztatów wychodziły małe arcydzieła (notesy, pamiętniki, albumy, pudła i pudełeczka na bibeloty). Wiele pomysłów miało w sobie ogromny potencjał. Nawet niedowiarkowie, którzy uważali się za beztalencia byli dumni ze swych wytworów.


Warsztaty były zorganizowane w ramach projektu „Biblio rozmaitości” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej aktualności

Co kryje worek św. Mikołaja?
Od samego poniedziałku Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim przygotowywała się na przyjście Mikołaja. Jednak tuż przed mikołajkami był on bardzo zajęty … i wysłał do nas swojego pomocnika. Pomocnik mimo ciężkiej pracy potrafił wykrzesać z siebie mnóstwo energii. Mali czytelnicy, którzy wraz ze swoimi rodzicami wypełnili biblioteczną czytelnię po brzegi, mieli okazję ... Podsumowanie warsztatów z kartonażu
Czytaj więcej...
Zaproszenie na spotkanie ze Sławomirem Koprem
Drodzy Państwo, znamy już nowy termin spotkania autorskiego ze Sławomirem Koprem. Z autorem poczytnych książek historycznych zobaczymy się 8 grudnia (czwartek) o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy! Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.
Czytaj więcej...